| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg o licitatie pe okazii.ro?

Răspuns Câştigător
| AndreiBolos a răspuns:

Click pe User -> Activitate -> Vanzari-> Vanzari Active-> Inchide. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Cu mouse-ul.

| skirlex a răspuns:

Nu cred ca merge bafta

| Okaziiro a răspuns:

Buna seara,

Pentru a sterge o vanzare activa pe site este necesar sa accesezi sectiunea "Activitate" din cadrul contului, apoi subsectiunea "Vanzari active". Aici vei avea, in dreptul produsului, optiunea "Inchide".
Te rog sa verifici, inainte de a inchide vanzarea, daca aceasta are oferte inscrise sau nu. In cazul in care vei inchide o vanzare ce are deja oferte inscrise, vei primi in mod automat un calificativ negativ din partea sistemului, calificativ neanulabil.

O seara placuta,
Okazii.ro

| alextotal a răspuns:

Salut. Setari - stergere licitatie, si alegi tu ce licitatie. (asa era in 2010 cand aveam cont asa era atunci)