| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati castigat primii vostri bani? Si la ce varsta?

13 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Aveam 10 ani, am prins o babă la înghesuială și am împrumutat vreo 200 lei.

| YourB0SS a răspuns (pentru Duucu):

Adica ai furat 200 lei nu?happy

| Duucu a răspuns (pentru YourB0SS):

Eu nu fur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveam vreo 12 ani si venea o vecina mereu sa ii fac CD-uri cu muzica. Si ma platea big grin laughing

| HardCore7750 a răspuns:

Un serviciu revolutionar a fost introdus in Romania recent: reclame prin sms! Ce obtii tu din asta?
- informatii prin sms cu privire la ofertele/reducerile/promotiile/cupoanele alese doar de tine
- tu decizi si cate sms-uri pe zi sau pe saptamana vrei sa primesti
- bani din primirea acestor sms-uri (3 centi/sms din sms-urile pe care le primesti tu si 1 cent/sms din sms-urile pe care le primeste echipa ta)
Mai multe detalii: http://youtu.be/zd9Br8N5TyE
Link inregistrare:http://www.vivasms.ro/h/bad2ae872b
Totul e gratis nu trebuie sa investim nimic avem numa de castigat inregistrativa mai tarziu o sa regretati

| Vlach a răspuns:

Aveam 8 ani. m-am dus la colindat si am castigat 200 roni

| cosmin3confuz a răspuns:

Colindul : de la 6 ani. prima data cand am castigat banu meu pe bune a fost cand am ajutat o babutza sa duca niste bagaje si mi-a dat bani.

| Vasu27 a răspuns:

La cules de ciuperci, de toate felurile.
asta era cam pe la varsta de 8 ani.
Wow ce vremuri, si cate raspunsuri vad aici, e chiar fain sa iti amintesti de unde ai plecat.Cius

| anyone2013 a răspuns:

Aveam vreo 10-11 ani si am fost la cules prune, am cistigat 90 lei.
PS:sint din Republica Moldova

| YourB0SS a răspuns:

Stai linistit si eu mi-am castigat primii banilaughing dar vreau sa vad si cum au facut alte persoane.

| Andreiii45 a răspuns:

Parintii mi i-au dat cu o ocazie speciala la 5 ani

| Dilematix2209 a răspuns:

Aveam 3 biciclete stricate le-am reparat si din 3 am facut una, am vandut-osi asa am facut bani.

| Sportiva a răspuns:

Am mers de sarbatori cu colindul si asa am facut primi bani. Aveam 13 ani.