| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare ING ca banca? Vreau sa-mi deschid un cont acolo.

9 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Serioasa la noi in tara. in Austria au nu stiu cate procese pe cap pentru ca au disparut banuti din conturile clientilor si la unii nu le-au mai dat banii investitii in pensii private.

La noi in tara inca nu s-a intamplat nimic de genul asta.

| alinutzacodruta a răspuns:

Merita sa-ti deschizi un cont la ING... e foarte serioasa bancawinking parerea mea...

| alinutzacodruta a răspuns:

Merita sa-ti deschizi un cont la ING...e foarte serioasa banca winking parerea mea...

| Cryssy a răspuns:

Este o banca destul de serioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E destul de buna

| i.love.me a răspuns:

Eu am cont p ptu si e mai buna decat ing...laughinglaughing

| andrei_1933 a răspuns:

Depinde la ce vei folosi acel cont.
In opinia mea la tranzactii online sunt cei mai rapizi, poti plati facturile la gaze, electricitate, telefonie prin homebank.ro Beneficiezi si de o dobanda la contul in RON. Ca idee scapi de cozi si timp pierdut prin utilizarea serviciul lor de e-banking, homebank.ro

| fcsb32 a răspuns:

Par seriosi, dar nu este asa

| foarterau a răspuns:

Eu acolo am contul firmei, cat si contul ca persoana fizica, ai comisioanele cele mai mici si primesti si o dobanda pentru banii din cont