| petculilian a întrebat:

Cumpar site-uri warez sau legale. Ofer maxim 200 de euro. Daca, crezi ca site-ul tau valoreaza pana in 200 de euro trimite-mi e-mail la : lilianpetcu@gmail.com sau lasa mesaj aici pe site cu suma ceruta si linkul.

6 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Http://movies.dailytips.info arunca o privire daca esti interesat cauta-ma pe YM: alex_vip_x pret 100 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.nkomuzica.com - 130 negociabil. Daca esti interesat astept mail pe nikolet17@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un site statusuri.ws are cam 3500 vizitatori pe zi. daca esti interesat ma gasesti la 0749510890

| Andrei_8027 a răspuns:

Www.jocuripc.info sau muzica-noua.us :) 50 de Euro fiecare avant in vedere continutul lor si backlinkurile

| Andrei_8027 a răspuns:

Www.jocuripc.info sau www.muzica-noua.us 50 de euro fiecare ( negociabil ) id : muzica_nou_us@yahoo.com