| ALEXICAmarketing a întrebat:

Cunoaste cineva un producator sau comerciant de legume si fructe?

5 răspunsuri:
| Yon1470 a răspuns:

Da.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Yon1470):

Ma intereseaza sa vand asa ceva dar trebuie sa imi fac o retea.Ma intereseaza piata din Bucuresti.

| Yon1470 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Cel mai mult si mai bine se vinde in piata Pucheni din Bucuresti.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Yon1470):

Adica? Ai inf care nu sunt confidentiale?
Sincer am intrat si eu pe acolo si nu prea mi-a placut atmosfera.
Parca mai este o piata din asta in Berceni.Acum citesc de ea si vad ca are preturi ca la Piata Sudului crying

| Yon1470 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Comerciantii nu merg acolo pentru atmosfera, ci pentru a-si vinde marfa.In plus, in piata se si negociaza.