| roxana2610 a întrebat:

Cunoasteti vreun site de facut bani, dar sa fie pe bune?

17 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Depinde de cunostiintele tale. Poti face proiecte sau pur si simplu affiliate marketing sau poate PTC.Intra pe http://cumfacibanipenet123.blogspot.com si vezi cate metode sunt!

| videoblog a răspuns:

Fa-ti un blog si pune AdSense pe el. blog poti face aici - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| Ana_6561 a răspuns:

Eu iti recomand sa te faci reprezentant avon.Se castiga foarte bine, merita mult.Is o gramada de premii mai ales acum pe timp de vara. Daca vrei mai multe detalii intra pe avon016190

| ade20ade a răspuns:

Ti-ar place sa lucrezi part time in domeniul frumusetii ca reprezentant? Castiguri substantiale.

| marius0766545433 a răspuns:

Eu cunosc un site de construit VISE. Apropo sti ce e un vis? Bani masini terenuri etc www.SuperBani.ws

| myam33a a răspuns:

Poti castiga bani frumosi si fiind REPREZENTANTA la metropolitan! 25% din vanzari ti se cuvin si multe alte produse! Preturile sunt extrem de avantajoase si de cea mai buna calitate! Daca vrei sa te ajut ia id meu: mya_m3_3a! :*

| DoubleL a răspuns:

Nu exista asa ceva. Pe BUNE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

exista... dar trebuie sa ai minim 18 ani si sa stai 8 ore pe zi in fata monitorului si lunar o sa iti primesti salarul... mai bine de atat nu se poatewinking laughing

| Matt_1772 a răspuns:

Daca vrei sa stai pe scaun in fata calculatorului si sa iti intre bani in cont...Sorry dar nu exista vreun site care sa iti dea bani ca stai degeaba.

| stipasha a răspuns:

De ce, eu fac bani, de si putin de tot insa sunt. adica nu-i inposibil... am un site russ. si acolo pun vidio-clipuri ...pentru 1000 clicuri primesc 2 $

| 4you a răspuns:

Stiam eu unu mi se pare ca lokerz(s)

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile sau sa vizitezi siteul http://afacere.weblog.ro

| moniqa a răspuns:

Du-te pe http://www.clickwithmeformoney.blogspot.com/. Te înregistrezi pe site-urile respective si dai click-uri.Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| miclausdaniela a răspuns:

Vrei sa ai chiar un al 2-lea venit, un job bun, fara munca bruta, obositoare, sau chiar stresanta, garantat, aici poti face bani usor dar trebuie sa dedici in fiecare zi (5 min\zi) cam aproximativ vreo 2 luni (dupa 2 luni incepi sa scoti „banutii") si ai un venit NET de 300e\luna (e castigul meu personal dupa 2 luni). Te pot ajuta oferindu-ti o invitatie de inscriere GRATUITA! pentru cei care au nevoie de bani(nu sunt multi dar este destul de bine) pentru aceasta perioada grea, tot ce trebuie sa faci e un cont paypal pentru a face tranzactiile pentru a putea scoate banii si dupa aceea, dupa ce ti-ai facut contul paypal te inscrii pe baza acestei invitatii : http://www.onbux.com/? r=miclausdaniela, recomand a citi regulile(de pe FORUM) dupa inscriere pentru a nu vi se suspenda contul (datorita platii tale de catre site acesta are si restrictii foarte mari! Atentie! ).
Si un mic tutorial http://www.onbux.com/forum/topic? frmid=22&tpcid=16878. Nu in ultimul rand, rog foarte multa SERIOZITATE. O zi cat se poate de buna.

La "view advertisments" sunt reclamele pe care dai click, ti se deschide o noua pagina si sus, in partea stanga pe noua pagina va apare un cronometru - un dreptunghi care se incarca (galben). Cand e incarcat la maxim va apare un mesaj in care va anunta: Advertisement validated! $0. 01 were credited in your account. Inchideti fereastra aceasta si dati click pe urmatoarea reclama din sectiunea "view advertisments" si repetati acest lucru pana nu mai aveti reclame valabile in "view advertisments".
! Pentru fiecare click primesti 0. 01$
Banii ii potti verifica in orice moment in sectiunea "Summary" din "Global" (ca sa ajungi de la reclame acolo dati click sus in partea dreapta pe password-ul dumneavoastra).
! Suma minima pe care o poti ridica este 2$.
Banii ii primesti in contul paypal pe care il poti face pe pagina https://www.paypal.com/ro. Este una dintre cele mai sigure si mai rapide metode de plata!
In ceea ce priveste seriozitatea acestui site referitor la plati pot sa va trimit confirmarea de plata care mi s-a facut mie sau puteti intra pe FORUM - si gasiti discutii si in limba romana la sectiune in Romana.