| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune site-uri de imbracaminte pe care le cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| GeorgeIulian20 a răspuns:

HM, Zara, Bershka, Pull and Bear, Fashiondays, hervis ( pentru sportivi ), Stradivarius, C&A, New Yorker... etc.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe langa alea care sunt in general in malluri, Asos, Fashiondays, answear

| nopainkiller a răspuns:

Personal iti recomand sa vizitezi singur un mall, de exemplu Bershka, Pull&Bear, H&M, Zara... Fiindca e posibil ca atunci cand comanzi online sa iti ajunga hainele mai mici cu o marime, sa aiba o cusutura slaba sau chiar sa aiba gauri in material. Ti-o spun din propria experienta...
Succes in ati alege propriul stil de imbracaminte!

| Olga12 a răspuns:

Cele care ți le-aş recomanda sunt : H&M, Pull and Bear, eBay, Fashiondays și cam atât.

| pisicutaadorabila a răspuns:

Fashion Days