| sarpe_6762 a întrebat:

Da sint in cautare de munca in luxemburg si stau aici e cineva de pe aici sa-mi dea vreo adresa romin sa fie sa cunoasca mersi mult

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am inteles ce vrei? adrese romani din Luxemburg?
Acel roman sa cunoasca ce : despre unde ai putea sa muncesti? vezi ca exista siteuri de genul diaspora.com sau cauta cu google : diaspora sunt multe site-uri unde chiar se pun anunturi cautare si oferte de job-uri, aici pe site nu stiu daca vei gasi pe cineva din Luxemburg, daca te-ai referit la altceva, scrie aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io m-am referit de munca in luxemburg eu stau aici dar as vrea pe cineva care cunoaste firme de munca nu agentii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firme de munca din Luxemburg gasesti tot pe diaspora.com sau cautand cu google :diaspora, anunturi pun si companiile si firmele de recrutare, daca vrei din Romania, cauta pe google : angajari pentru Luxemburg.