| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai avea o afacere proprie si ai castiga un pachet de MARKETING fara sa platesti nimic, ce ai vrea sa contina acesta? Un logo/ un slogan/ o analiza a pietei/ promovarea unui produs/ lansarea unui concurs/ crearea unei mascote?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bani. Lol, in alta ordine de idei, un site personalizat frumos si un pachet SEO solid cred ca ar fi super, mai ales ca tu iti scoti banii din furnizarea de hosting/domeniu si asistenta ulterioara.

| Dominicc a răspuns:

Salut

Din moment ce ai spus un pachet, inseamna ca acel pachet cuprinde ceva promitator.

As merge pe optimizare SEO, si un logo sau un site.
Depunde ce afacere as avea, daca e offline, si vreau ceva online... trag spre un site. Deci un pachet promitator.

Numai bine
http://visualeffect.org/