| ELITE00BAT a întrebat:

ce afaceri poti face pe criza asta din care sa scoti bani multi?

Răspuns Câştigător
| anda2happy a răspuns:

Raspunsul la aceasta intrebare depinde foarte mult de ceea ce ai de investit. Daca ai bani, incerci ceva. Daca nu ai bani, dar ai putin timp iti propun urmatoarea varianta. Poate nu sunt asa de multi bani oe cat te-ai astepta, dar in timpo acestia vor veni pentru ca nu lucrezi singur.

Intra, fa-ti cont si apoi lasa-mi un mesaj si lucram impreuna mai departe http://www.shotbux.com/? ref=anda2happy

7 răspunsuri:
| AndreiC a răspuns:

Mai baiete... Vrei afaceri de 100.000- 1 mil euro? Pai primul pas e sa iti vinzi sufletul diavolului. In sensul ca trebuie sa scapi de scrupule. Mai apoi trebuie sa ai cateva esecuri din care sa inveti regulile de baza ale jocului. Doar nu crezi ca te faci bogat asa peste noapte atat de usor si 99% din populatia Romaniei sta in saracie asa de placere... In ceea ce priveste afacerile care merg in timp de criza, raspunsul e simplu: sexul si jocurile de noroc. Astea se vand tot timpul foarte bine, dar tendinta e ca oamenii mai suparati si mai saraci sa recurga la "serviciile" celor doua categorii de business-uri mai mult. Atentie! Nu ma referi la ilegalitati! Se pot face bani si legal din cele doua domenii.

| BigV a răspuns:

Daca vrei bani multi trebuie sa investesti bani multi! Profitul e de obicei proportional cu investitia initiala si cu cat reinvestesti in propria afacere! Nu apleca urechea la povesti de genul : Facebook! Sunt realist si tocmai de aia iti spun sa mai astepti pana mai cresti! Se vede dupa felul in care scrii/gandesti ca nu esti prea mare! Si inca ceva care s-ar putea sa nu prea iti convina, daca intri in afaceri doar pentru a face bani iti garantez ca dai faliment! Afacerea nu e chiar o floare pe care te pisi si creste mare!winking

| gogusamsung a răspuns:

Eu vând furnici și am bani să-mi iau iPhone 4.

| Spanc a răspuns:

Bilete la Lotto sau Superbingo Metropolis. happy Si putin noroc!happy

| Spanc a răspuns:

Pai ca sa faci o afacere din care sa scoti bani multi trebuie sa si investesti ceva bani. happy

| RuXy12 a răspuns:

Daca e criza?laughing
Crezi ca daca lumea ar sti ar mai avea nevoie de ceva?laughing

| ELITE00BAT explică:

Mah baieti eu vb de afaceri serioase care sa-mi aduca bani multi (100.000 euro -1 milion euro )