| SmecheruDeLaCraiova a întrebat:

Dacă am câștigat la loto 1 milion de euro ce ar trebui să fac cu ei? Pe ce sa ii investesc? Sa-i pun la banca? Sa ii risipesc si sa ma distrez pe cinste? Sau ce sa fac?
URGENT!
STIU CA BANII SE DEVALORIZEAZA!

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai castigat 1 milion de euro, trebuie sa le ai deja in cont la banca, pe numele tau.
Daca le ai deja in cont, doneaza dobanda de pe prima luna la o cantina pentru saraci si un adapost pentru animale, jumatate-jumatate. happy

Dupa donatie contacteaza-ma in privat.

Răspuns utilizator avertizat
| Bula a răspuns (pentru SmecheruDeLaCraiova):

Spune atunci public big grin

| sorinake a răspuns:

Nu s-a castigat premiul cel mare deci... mai joaca. :D

http://www.loto.ro/jocuri/649_si_noroc/rezultate_extragere.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde e urgenta? ii bei pana maine?

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mi-i dai mie; este cel mai rentabil. Vreau sa vizitez ele mai frumoase locuri de pe Pamant.

| Prodan_Paul_1999 a răspuns:

Să investești in ei să i înmulțești

Răspuns utilizator avertizat
| untu a răspuns (pentru Prodan_Paul_1999):

Nimic,nici o investitie ca se duc direct la faliment!

| Stemate_Iulian_1999 a răspuns:

Investe pe ceva ce va aduce si mai multi baniwinking