| popescuhertz a întrebat:

Ai câștigat 1.000.000 de euro și ai toți banii în bancă. Ce faci astăzi?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vorbesc cu un arhitect. Caut o masina mai misto.
In rest, ma comport normal.

| Hammurabi a răspuns:

Ce să fac? Mersi bine. Ce fac în fiecare zi.
De ce aș face altceva? laughing

| VoidEternal a răspuns:

Mă culc, că deja e târziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cumpar un apartament intr-un oras cum ar fi oradea si stau acolo pana imi gasesc un servici ok.
Sau deschid o afacere

| Iepuroi a răspuns:

Ii Scot din banca si bag in active gen garsoniera, actiuni la companii care au dividends si mereu vor avea oameni ( alea de tigari etc. ) sa le faca profiy

| Daniel2906 a răspuns:

Banii din banca nu sunt banii tai atat timp ii "ai" acolo. Asa, eu i-as scoate imediat si as cumpara aur ca o sa fie valoros si pe viitor. Sau as cumpara pamant, proprietati. Sau ii investesc in ceva afacere care aduce profit. Clar nu ii las sa ii tina banca