| ginghis a întrebat:

Daca am cont cu abonament platit pe un site si-mi ia bani, luna de luna, prin Paypal, cum pot sa anulez acest abonament cu plata aferenta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sicrii proprietarilor site-ului / admin-ului, prin "contact" si le comunici decizia ta, dupa care nu mai platesti.
Sa fii aten la conditiile contractuale pentru suspendare / anulare!

| dragosh1gdi a răspuns:

Daca metoda de plata devine invalida, iar ei nu reusesc sa ia banii dupa incercari repetate, contul va fi suspendat sau anulat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ia legaturacu cu cei de la suport tehnic de la situl respectiv sunt obligati sa te ajute... ( sa fie oare site porno? rolling on the floor )