| anonim_4396 a întrebat:

Salut, știe careva dacă atunci când îți faci un cont de Netflix, ai o luna gratuită? Dar gen sa pui o metoda de plata cum ar fi cardul, sa ai bani pe el, dar vreau sa știu dacă ești taxat direct atunci sau peste 30 de zile, vreau sa fac abonament și sa anulez cu o zi înainte de a se face o luna pentru a nu fi taxat, înțelegi voi, mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Intelegem noi, dar dupa cum au spus si colegii, NU mai exista luna gratis, te taxeaza direct. Luna gratuita s-a scos inca din 20 feb 2020.
https://gadget.ro/......a-premium/

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-ți lua banii dar s-a scos acea ofertă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, poți anula cu o zi înainte de termen.

| Frank51 a răspuns:

Nu cred că mai există opțiunea asta.

| dannyel86 a răspuns:

Netflix nu mai ofera o luna gratuita la crearea unui cont nou.

| Crackman a răspuns:

Taxarea o sa vina de luna următoare dupa ce iti faci contul

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Crackman):

Daca scoti cardul... NU
NU au dreptul
iar la ING pot sa imi scot toti banii din card din app, asa ca pot lua praful de pe toba

insa au scos promotia asta, prea multe carduri virtuale... si eu pot face din app de ing, ca sa nu mai spun de revolut, monese, etc.