| Beatricemaria2005 a întrebat:

Dacă am dat la secretariatul liceului o cerere pentru alocație luna trecută (ianuarie), primesc luna asta (februarie )banii sau peste o lună și îi primesc pe toți odată? Este 9 februarie și nu am primit nimic

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba la secretariatul unde ai depus cererea, ca de secretara nu a dus cererile la directia unde se proceseaza, nu ai cum s aprimesti in februarie nimic.
Deci, numai secretara iti poate raspund ela intrebarea asta.