| Gorky a întrebat:

Dacă am făcut 18 ani pe 31 august pot primi alocație si pe luna septembrie fara sa imi fac acea cerere ca să primesc alocație?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, s-a incheiat in august ultima alocatie.

| Gorky explică (pentru Violleta2022):

Aici ai greșit total. Am primit alocația si pe septembrie? Adminii de la TPU ar trebui să șteargă anumite comentarii inutile si fara sens

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gorky):

Felicitari pentru primirea alocatiei!
Din pacate, nici eu si nici adminii de pe TPU nu avem cum sa ghicim daca tu ti-ai primit alocatia sau nu.
Pacat ca ai revenit dupa 2 luni, cu o critica si fara bun simt.

| Gorky explică (pentru Violleta2022):

Nu pot sa am bun simț cu un cont fals ce pune comentarii aiurea ca să primească tagu de "campionii zilei". Ma intreb daca te plătesc astia de la TPU cu ceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gorky):

Baietl, iar ti-ai uitat bunul simt acasa, ori parintii nu te-au educat?
Rusine parintilor care nu te-au educat!

| sierra1 a răspuns:

Elev fiind, da