| nicușormarian11 a întrebat:

Daca banii sunt pusi prin western union pe tara Germania ii pot scoate din orice tara?
URGENT VA ROG.

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu, nu se poate. Acum doi ani am avut o intamplare pe sosea si a trebuit sa ni se trimita in tara unde eram, pentru ca nu am gasit nici un Western Union in raza noastra, persoana care ii trimisese si-a pierdut comisionul dat lor si a putut sa-si retraga.
Oricum cel mai bine este sa intrebi persoana care ti-a depus banii sa intrebe la oficiul WE.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Urgent mergi tu la banca luni dimineață si urgent sa o intrebi pe fata aia frumoasă cum sta treaba cu lovelele tale ca arde bre asa sa i spui arde.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă puși pe țara Germania? Prin Western Union se transmit bani către o persoană fizică care se identifică cu un act de identitate. Ei nu se pun pe o țară.

| anonimg a răspuns:

În locul tău contactam banca sau orice instituție care folosește western union și îi întrebam.

| Mihai45665445676 a răspuns:

Băi cata in pana mea alt bancă la western am vrut eri sa trimit 50 de lei pentru un pachet, și îmi lua 30 de lei ca să trimit 50 de lei, aveam să scriu ceva de dulce despre banca western dar mi că mă blochează ăștia aici!

| anonimg a răspuns (pentru Mihai45665445676):

Western union au servicii extrem de scumpe.