| Haose a întrebat:

Daca dau foc la alcoolul sanitar, arde? Nu ca as vrea sa dau foc la casa, doar asa... de cultura generala big grin

Răspuns Câştigător
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Da arde eu il folosesc cand fac magie cu prietenii : dau cu spirt foarte mult pe mana si apoi dau foc si nu te arde daca ai grija atunci cand arde pentru 30 de secunde plus ca e rece atunci

13 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu,daca vrei foloseste benzina

| consiliera a răspuns:

Da

| Angelofdarkness862 a răspuns:

P.S. Haose > Nu incerca ce ti-am spus eu iti trebuie putin atrenament daca nu ai grija te poti rani si eu am avut cateva arsuri minore la inceput. Nu incerca si u!

| Angelofdarkness862 a răspuns:

@Haose bine rolling on the floor atunci succesuri rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| 0PopaPorno a răspuns:

Da,pai normal ca arde...

| Jeremy1 a răspuns:

Orice alcool arde.

| Haose explică:

Uh, dau foc la tzuica :X

| Haose explică:

Nu Angel, eu doar vroiam sa dau foc la casa...

| xReminisce a răspuns:

Normall ca arde laughing)

| alexidragon a răspuns:

Da arde.

| Capsunnica a răspuns:

Arde bine smug si face o flacara frumoasa, albastra