| Anonimul151 a întrebat:

Daca faci de exemplu affiliate marketing ( mini videoclipuri pe YouTube shorts, tiktok activity ). Se spune că cel mai ok e pe Tik tok, doar ca în România nu se poate doar în Uk și alte țări. Trebuie și cartela de UK. Ce conținut se poate posta? Ce conținut ar fi atrăgător?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai... Faci content care sa aibă legătură cu ce te afiliezi tu acolo. Că doar nu o să faci content cu pisici dacă vinzi ulei de motor

| Anonimul151 explică (pentru suntserios):

Pai ok... Dar imi poti da te rog niste exemple de content? Care se cauta, care e atragator ca sa zic asa...