| imihaistoian a întrebat:

Daca imi cumpar o licenta de taximetrist si pun masina mea cu un sofer sa faca taxi cam cat se poate castiga?

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Licenţa de "taximetrist" se dă pentru şofer NU pentru maşină!

| VadTot a răspuns:

Depinde de cit de descurcaret esti...acum sa nu te ganndesti ca vei devenii milionar peste noapte..iti va lua ceva timp. pina vei capata un pic de experienta. pina cind iti vei vace niste clienti fideli si tot asa.ok? depinde si in ce oras esti..depinde de mai multe chestii.dar in principiu vei iesii castigator.,