| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Daca imi fac un paysafe, are ceva daca nu il folosesc imediat? Adica pot sa-l tin cat timp vreau eu pana il folosesc?

3 răspunsuri:
| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Din câte știu, bonurile de paysafecard cumpărate nu expiră. Însă cele câștigate la competiții sau alte evenimente, da.

| HeisenbergW a răspuns:

"are ceva daca nu il folosesc imediat?"

R: Exista un risc in nefolosirea acestuia, acela fiind botii care au un algoritm de cautare a codurilor PaySafe ce contin bani. Recomand sa ii depozitezi intr-un cont PaySafe, deoarece asa este mai sigur.

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru HeisenbergW):

Mda...de asta imi era frica, ma gandeam ca il pot pastra si il pot folosi cand am eu chef