| myam33a a întrebat:

Daca merg sa platesc factura la AVON in locul lui mama si nu am buletinul ei, ci cartea de aligator, merge sa platesc sau trebuie neaparat buletinul?

Răspuns Câştigător
| DeeDee007 a răspuns:

Poti merge si cu cartea de alegator happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Poștă nu-ți cere actul de identitate, plătești ca orice fel de factură.
Pa, pa.

| AdiSR a răspuns:

Poţi merge şi fără buletin sau carte de alegător. Trebuie să ai bani şi numele căruia îi faci plata.

| cosima11 a răspuns:

Mama ta are carte de aligator?smug laughing scuze dar nu m`am putut abtine...probabil e o greseala dar pe tastatura litera "e" ii cam departe de "i" laughing

| Louis_3400 a răspuns:

Pai ca sa platesti factura te duci la banca la bcr si au un aparat in care se platesc facturile, si trebuie sa bagi acolo niste numere dupa factura si numarul de reprezentant(le gasesti pe factura la ultima pagina mi se pare), nu uita sa iei chitanta si pentru asta nu iti trebuie nici-un buletin