| Em_4523 a întrebat:

Mi-am pierdut buletinul acum o saptamana si vreau sa merg sa imi fac altul, dar sunt minora. Trebuie sa vina neaparat mama cu mine? Am 16 ani. Multumesc!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod obligatoriu trebuie sa mearga un parinte cu tine, mama sau tata. Numai bine!

| mona a răspuns:

Da trebuie sa fie unu din parinti prezent pentru ca are de semnat cum ar fi ca locuiesti cu ei

| Mandark a răspuns:

Trebuie sa mearga un parinte cu tine oricum ai pus-o si de o amenda frumusica pentru ca l-ai pierdut happy

| Lupan7 a răspuns:

Buna. Daca esti minora trebuie numaidecit sa mearga si mama.Pa