| mitici007 a întrebat:

Daca moneda euro va intra in colaps va creste cursul sau va scadea? Vreau sa semnez un contract in euro si as vrea sa stiu daca e bine de semnat in euro.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu moneda ca atare intra in colaps ci economia zonei euro. In acest caz euro se va deprecia fata de alte monede. Este greu de dat un raspuns corect, eu nu m-as hazarda, chiar daca as avea toate informatiile, dar nu le am. Oricum, decizia este a ta. Succes si numai bine!

| raducsplayer a răspuns:

Cred ca va creste

| AlexsiA a răspuns:

In primul rand va scadea apoi pot urma valuri de cresteri sau scaderi.cel mai bine contractul sa fie in lei