| Radandam a întrebat:

Dacă primești bursa sociala la o facultate din cadrul Universității din București și vrei sa iti retragi dosarul, trebuie sa dai banii pe care i-ai incasat de pe bursa sociala? Credeți ca se poate lua bursa sociala și pe semestrul II indiferent de câte absente faci?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Scrie în contract dacă trebuie să returnezi. Se poate lua dar nu poți promova anul.

| Elliiieo3 a răspuns:

Da, daca nu te tii de facultate trebuie sa returnezi acei bani, din cate stiu. Fă ce simți. Insa acum ca e online, eu zic ca ar fi o prostie sa te lasi. Poti sa fii prezenta cu un singur click.

| christine99 a răspuns (pentru Elliiieo3):

Cum sa se dea banii inapoi de pe o bursa? Care-i legea? Nu exista asa ceva si nici nu are sens logic. Decat sa mananci rahat aiurea mai bine cautati alta treaba.

| Elliiieo3 a răspuns (pentru christine99):

Eu asa am auzit, caca-m-aș în gura ta de dobitoacă.