| Flaviius87 a întrebat:

Dacă rămâi în urmă cu plata ratelor, ce se poate întâmpla? știu despre "rezilierea contractului" care constă în plata integrala a ratelor restante integral! dar încă nu am auzit niciun caz concret până acum.Se poate întâmpla să te oblige să plătești tot odată?
Menționez ca este vorba despre un contract cu buletinul pe baza venitului lunar

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Nu poate, la cererea ta tot creditul se poate refinanta daca nu ai intarzieri mai mari de 6 luni la plata ratelor sau in cel mai rau caz iti poate pune oprire pe salariu care consta in maxim 30% din salarul tau pe luna o zi buna pa

1 răspuns:
| UPSsss a răspuns:

Cunosc o persoana care nu a mai platit de un an primeste telefoane de tot felul dar nu i s-a intamplat nimic pana acum