| Helpmertes a întrebat:

Daca scot bani de la un ATM BT (banca transilvania) O sa apara in aplicatia Bt Pay

Va rog raspundeti rapid

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca apare, odata ce este o operatiune bancara factuta din acel cont bancar.
Va apare si in extarsul de cont bancar si evidnet vizibil pe orice aplicatie bancara.

Chiar daca te deconectezi de la aplicatie banii sunt oricum retrasi din contul acela bancar si cand te reconectezi tot apare CLAR ca s-a retras suma respectiva din cont.

| Mihăiță234 a răspuns:

Da

| Helpmertes explică (pentru Mihăiță234):

Dar daca ma deconctez de la aplicatie

| suntserios a răspuns (pentru Helpmertes):

Irelevant, in extrasul de cont va aparea mereu