| sofiaaaa001 a întrebat:

Daca si-a mai facut careva aici cont online la banca transilvania, am inteles ca poti accesa cel digital imediat dupa crearea contului online, dar pe mine atunci cand apas pe "adauga un card", iar apoi imi pun numarul de telefon si numele, imi spune ca e o eroare si ca numarul de telefon nu este valid desi l-am introdus corect atunci cand mi-am facut contul si am si primit 2 sms-uri de la BT pe acest numar. Stie cineva de ce sau a mai patit cineva asa ceva?

1 răspuns:
| stefanaaalexandrud a răspuns:

Cel mai probabil este o problema tehnica și ar trebui sa va deplasați la cea mai apropiata unitate banca Transilvania. Sper ca vam ajutat. Fundă?