| Polinco a întrebat:

Ieri am fost la Banca Transilvania pentru a-mi face un card de debit. Acolo mi-au cerut numarul de telefon si email-ul... cand le-am dat numarul de telefon, am primit pe loc un mesaj de la ei, dar cand le-am dat email-ul si am plecat acasa dupa ce am terminat la banca, am intrat pe email si nu am primit nicun mail de la ei, dar pe telefon am primit atunci pe loc. Oare mi-au notat email-ul gresit? Poate afecta cu ceva asta? Tin sa mentionez ca numarul de telefon mi l-au trecut corect!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e musai să primești și pe mail vreun mesaj.
Sau dacă îl trimit, nu e musai să plece imediat.
În plus, programul tău de mai l-ar putea cataloga drept SPAM. Deci caută și acolo.