| accountfortpu a întrebat:

Daca trebuia sa imi intre banii azi pe card, tip salariu si nu mi-au intrat iar cei de la munca lucreaza cu aceeasi banca la care am facut eu cardul, ce sa fac? Sau cand imi vor intra banii?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa stii data daca ai mai primit salariul pe card la aceasta firma.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Luni, dureaza cateva zile pana i ti intra, depinde de ora la care ti au fost bagati banii, daca îi baga aseara azi pe la ora 13 îi aveai in cont, daca i-a bagat azi îi primesti luni pe la prînz deoarece sîmbătă si duminică este inchis la bănci.

| Yuoia a răspuns:

Colegii tai au primit salarul, doar tu nu l-ai primit?
Intrebi la contabilitate ce s-a intamplat. Banca nu are nici o vina.