| Baby500 a întrebat:

Dacă un abonat pe onlyfans nu are bani pe card sa plătească în luna respectiva îl dezaboneaza onlyul de pe cont sau îmi rămâne în continuare abonat chiar dacă nu a plătit? Mulțumesc dau fundă!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu pui intrebarile astea la administratia site-ului onlyfans?

Noi nu avem cont pe onlyfans si nu suntem interesati de acest site cu prostitutie virtuala.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai probabil nu mai are acces la ceea ce posteaza conturile unde e abonat, nu cred ca il dezaboneaza site-ul, ar fi cam ciudat. Cred ca cel mai bine ar fi sa trimiti un e-mail si sa intrebi administratorul site-ului.