| Baby500 a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare, m-am abonat de curiozitate la o fata pe onlyfans ca scria ca are o periodata gratuita și nu am plătit, când expira acea perioada gratuita o sa primesc vreo notificare sa plătesc abonamentul sau pur și simplu mi se extrag bani de pe cont fără sa ma anunțe? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Dandinelle a răspuns:

Ca la orice chestie cu "free" probabil ai bagat deja datele de plata cand ai acceptat. O sa-ti ia automat dupa ce perioada trece. Ca sa te dezabonezi trebuie sa scrii email/ce mai e pe-acolo catre ei inainte de termen. Daca ai platit cu paypal, sau revolut o sa primesti mesaje, daca ai platit cu cardul nu vei primi mesaj ci trebuie sa-ti verifici contul daca nu ai banuti destui in el. Asa merge cu toate chestiile online si "free" indiferent de site-uri funky ca asta sau whatever laughing)