| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa fac o donatie, sa transfer bani intr-un cont, ce trebuie sa fac? Banuiesc ca trebuie sa sun la banca. Stie cineva numarul de telefon de la Raiffesen?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa stii contul. Daca nu stii contul trebuie sa suni persoana respectiva. Banca nu-ti va spune nimic deoarece este secret bancar. Doar daca gasesti o angajata naroada.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa suni? depunerea in cont nu se face la telefon, fie te duci la ghiseu si completezi o foaie de depunere, die faci operatiunea prin internet backing daca ai asa ceva activat

| ALuuuuuuuuuu a răspuns:

Poftim.
Tel: 0251.703.510
Fax: 0251.533.333