| Dodo05 a întrebat:

Salut am bani pe paypal si vreau sa ii transfer pe card, as dori sa stiu si eu ce la ce banca sau ce fel de card trebuie ce si cum se face

Răspuns Câştigător
| xCeline a răspuns:

Eu de exemplu am atasat cardul de la banca transilvania. o sa introduci datele de pe card in contul tau de paypal, apoi paypal-ul va face o tranzactie de aprox 2, 5 $ de pe cardul tau deci obligatoriu trebuie sa ai bani pe card. La detaliile tranzactiei vei avea un cod, codul respectiv il vezi daca ai internet banking sau daca ceri un extras de cont de la banca.Codul respectiv iti este necesar ca sa poti confirma cardul atunci cand il atasezi la contul de paypal. Sper ca ai inteles.