| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa inchid un cont la o banca pe motiv ca vreau sa ma transfer la alta banca si pe contul care vreau sa il inchid am o suma de bani ii pot transfera pe contul de la cealalta banca si dupa sa il inchid pe asta vechi?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Da, iti poti transfera banii oricand.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai logic că poți. Nu ai cum sa îl închizi până nu scoți toți banii de pe el.

| sierra1 a răspuns:

La ghișeu rezolvi toatea aste. Excedentul - după toate plățile către vechea bancă - îi poți primi și cash

Întrebări recente