| Furnicuta000 a întrebat:

Daca vreau sa imi fac un magazin online de haine cam cat trebuie sa platesc pe cineva sa imi faca un site? Si cam cat costa intretinerea site-ului? Ma refer strict la partea de site

4 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Te-ai gândit sa vinzi pe marketplace pe emag.ro?

| Furnicuta000 explică (pentru Werrich):

Ar fi bine dar nu stiu daca eMAG accepta orice firma nou infiintata. Si am auzit ca cer comisioane mari

| MValentin a răspuns:

Bună, prețul ar varia undeva între 25 si 60 de lei pe lună.
Dar aici depinde si ce doresti tu de la site. Vrei doar un site unde sa fie hainele prezentate, sau vrei un checkout unde poti platii cu cardul etc.
Te pot ajuta cu designul si crearea lui, dar înainte as vrea sa detaliezi mai mult,, cum vrei sa arate,,

| MValentin a răspuns (pentru MValentin):

Dar poti crea si ceva mai simplu, precum: Un site frumos, minimalist cu categorii de haine. Si comanda sa fie scrisa de utilizatori si automata sa primesti mesajul lor pe email precum:
,,
Nume: Ana Maria
Telefon: 07xxxxxxxx
Adresa: str x nr x localitatea z
Mesaj: as dori articolul cu codul 2041 pe marimea M, negru.,,
Si de acolo te descurci tu la curieri.
Aici sa iti faci o idee pentru cel mai ieftin plan (asta ar varia undeva la 30 40 lei)