| greenmoon a întrebat:

Daca vreau sa incep a face bani cu blogul, iar eu am deja cam 1635 de vizualizari, voi primi bani si pe vizualizarile stranse pana-n prezent? sau conteaza de la 1635 in sus? se pun sau nu se pun? happy

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca pui problema astfel, nu vei primi nici un ban, nimic. Ia intii si vezi cum functioneaza toata treaba cu banii din bloguri si dupa aia mai discutam...
P.S. De ce oare nici un blog romanesc din top 10 nu foloseste AdSense?

| greenmoon explică (pentru KodrutZ):

Oricum nu-s asa o javra superficiala. nu ca bloggerii ar fi javre superficiale, meh.
intrebarea era de curiozitate.

| KodrutZ a răspuns (pentru greenmoon):

Ei, nu e nici o problema in a iti pune intrebari legat de monetizarea propriului blog. Problema e cind crezi ca se fac bani cu AdSense pe limba romana si mai apar si niste destepti care iti baga placa cu "reclame platite"...

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| johnyxus a răspuns:

Trebuie sa ai reclame ce trebuie platite sa faci ani.