| Floryn9 a întrebat:

Dar nu toate produsele, masinariile, etc pe care le vinzi pe tocmai.ro, poti sa bifezi acolo livrarea gratuita si verificare colet? Eu am pus un ATV de vanzare si nu mi-a dat aceasta optiune, din ce cauza?

5 răspunsuri:
| ionutzxz a răspuns:

Si cum trimiti? prin curier? Logic ca nu poti pune cu livrare gratuita! Masina, atv, motor, vine omul la tine sa il vada nu il poti trimite de asta!

| Floryn9 explică (pentru ionutzxz):

Aaaa, pai eu credeam ca vine omul de la fan courier si vine si cu o rulota, sau cum se cheama ea ca sa incapa atv-ul...

| Floryn9 explică (pentru ionutzxz):

Am pus un volan, si ala a mers sa ii pun livrare gratuit si verificare colet, dar cand cineva il vrea cum stie curierul sa vina la mine?

| ionutzxz a răspuns (pentru Floryn9):

laughing daca te uiti acolo la detalii spune ce produse intra in livrare gratuita! doar cele pana in nu stiu cate Kilograme, inaltime etc

| adrianz_3367 a răspuns:

Pretul e prea mare. pune 1 euro, si scrie cel real in anunt, poate merge.