| hagi14 a întrebat:

Dati-mi idei de afaceri pentru criza si cu care necesita bani putini si sa fie formata din 1 om care sa faca profit cu firma facuta de mine si nu pe net!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna solutia pentru problema ta este simpla, achizitionezi un pachet tip franchise de retea si eu te invat cum cum sa poti duplica acest lucru contacteaza-ma la tiriboxi@gmail.com

| MàdàMàdàlina98 a răspuns:

Fa-ti o gogoserie cheltuieli in jur de 5.000 de euro cu tot cu cuptor malaxor ect ect.succes