| Lh_Danii_1997 a întrebat:

Dati-mi o idee din care sa scot bani din afacere cu telefoane. ce si cum sa fac, sau daca e bine sa bag la pariuri sportive! ...asetept raspuns.

Răspuns Câştigător
| Chillcs a răspuns:

Eu joc la pariuri de mai bine de 2 ani si sfatul meu este sa pariezi pe echipele din liga a doua din orice campionat. Acolo mai rar sunt surpriza mai ales daca pariezi pe echipele de pe primele doua locuri si impotriva ultimelor doua locuri. Decat sa pariezi pe Inter Milano si sa iti faca vreun egal si sa te enervezi mai bine faci cum ti-am zis.

3 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Cumperi ieftin vinzi scump simplu

la pariuri trebuie sa cunosti echipele

| gojira a răspuns:

Recomand www.5predictii.ro am abonament de 3 saptamana si am scos un profit de 14 milioane pana acum, cu 2 milioane pariati pe fiecare meci.

| yon3l a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa joci la pariuri sportive pentru ca sa zicem ca tu pui pentru un bilet 30 ron si poti castiga 40 castigul tau e de 10 ron asta daca pui bine echipele care castiga iar la telefoane cumpara de pe diverse siteuri telefoane ieftine si vindele ori pe alte siteuri care au preturi mai mari ori pe la tine in oras judet etc.