| imagination a întrebat:

De ce cand incerc sa modific sau sa sterg ceva din interiorul unui document tip microsoft, mi se spune ca selectia este blocata?
Precizez faptul ca am Microsoft Office 2007.

1 răspuns:
| dydy1992 a răspuns:

Paii si mie mi s-a intamplat asa pe un fel de windows.Acum imi merge deoerece mi-am schimbat windows'ul tongue
Deci incearca metodele:
[1] Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou tongue Poate merge :X
[2] Schimba-ti windows-ul.
Daca nu iti merge(poate iei de pe acelasi site) ia-l de pe altul tongue o fi gresit cand la pus p net straight face
Fundaaaaaaaaaaa :X