| AmN a întrebat:

Salut.Am Microsoft Office Word 2003.As vrea sa impart paginile-nu stiu cum sa ma exprim- ca la Microsoft Office 2007 -ca si cand as scrie un document de carte.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ia exprima-te pe Google si vezi ce zice! Vezi ca sunt tutoriale! Sa-ti dau un indiciu: "Viewing Multiple Pages"

| horia2012 a răspuns:

Te duci in Meniu la View (sa fie marcat -print layout-extinzi fereastra de meniu-"zoom"-many pages-alegi cate pagini vrei sa-ti afiseze.