| cazacunicoleta a întrebat:

De ce mi-as face asigurare de locuinta obligatorie?

5 răspunsuri:
| andreea3216 a răspuns:

Raspunsul ar fi ca asigurarea de locuinta este tocmai obligatorie. Poti sa iti cumperi online o asigurare in acest sens cu doar maxim 20 Euro vei putea sa-ti asiguri imobilul impotriva unui numar mare de riscuri inclusiv de cutremur, pana la concurenta sumei de 20.000 Euro

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclama mascata link-ul duce spre inregistrare pe un site, probabil au nevoie de recruti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicoleta eu sunt de acord cu tine, dar crezi ca aici este locul sa deschizi o afacere, aici sunt copii in proportie de 90%, 12, 13 14 ani cam atat, cei maturi ca mine ca tine sunt putini, sunt siteuri specializate pentru afaceri, ai avut un link care ducea spre un site sa te inregistrezi altfel n-aveai acces la el, in fine, stiu ca nu avem voie cu asa ceva pe site, ok Nicoleta, ok.