| FanMedical a întrebat:

De ce multimilionarul Ion Țiriac poartă barbă falsă şi ochelari falşi?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poarta barba ci cioc si perciuni mari si nu-s falsi. Cat despre ochelari aia sunt ochelari fumurii si daca te uiti bine nu-s deloc falsi. Vei vedea asta cand este filmat in soare si ochelarii au o stralucire deosebita. Cei din sticla (falsi) sunt mai putin luciosi.

| darrio2007 a răspuns:

Barba aia este mustata. Mai mare decat normal. Si o are de cand juca tenis in tinerete. Sursa:http://www.evz.ro/......65x390.jpg
La banii lui ochelari falsi? Mă faci sa rad.Ori esti naiv ori pui asemenea intrebari din plictiseala.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. In poza aia era jucator de tenis. Inca nu era milionar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fite de milionar.

| Roxin a răspuns:

In primul rand, de unde stii ca sunt false?
Doi la mana, pentru ca poate.

| GoldandSilver a răspuns:

E problema lui personala!