| chircan a întrebat:

De ce nu imi gaseste cardul atunci cand bag nr cardului pe contul de paypal? imi da aceasta eroare "We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card."! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

De regula se greseste la introducerea datelor cu privire la nume: tu scrii numele tau complet in timp ce ei iti cer numele trecut pe card. Cardul este inrolat 3D secure si este activ?

2 răspunsuri:
| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Eu am patit la fel ei cand bagi seria iau o suma de bani intre 1 si 3 dolari, problema e ca cursul de aici difera si nu poti pune suma exacta, pentru ca tu ai contul in leihee hee, eu am sunat la ei si am rezolvat problema. nu e scump

| Lukiano a răspuns:

Am patit asa ceva cu un maestro si chiar si cu un master card. Am observat ca depinde de banca unde ai cardul. Un master card la BRD nu a functionat cu toate ca datele erau corecte, in schimb tot un master card dar de aceasta data de la Raiffeisen a mers fara probleme.

Folosesc de mult timp PayPal eu si apropiatii mei, iar eu am decis sa raman la un visa electron de la Raiffeisen.