| ImoManu a întrebat:

De ce nu pot posta in Marketplace mai mult de 5 anunțuri pe luna?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca aceea este limita impusa de ei, iar daca vrei mai multe, atunci va trebuii sa-ti faci cont special si sa platesti calupuri de postari mai multe.

| relian a răspuns:

Unde spune ca nu poti face ce spui tu aici? Eu am postat si 10.Bine poate o depinde si in ce tara esti.
Intreaba pe aia acolo pe Facebook, sau ce anume se intampla cand vrei sa postezio al 6 lea post, iti vine mesaj, ce spune, sau ce anume se intampla?

| ImoManu explică (pentru relian):

În momentul în care doresc sa fac un nou anunț îmi scrie "ai atins limita lunara de anuturi - te rugăm să revii în prima zi a lunii pentru a crea anuturi noi". Asta e...

| relian a răspuns (pentru ImoManu):

Atunci asta e, ai limita cit spun ei acolo pe luna.La mine aic i nu spune nimic, dar locuiesc in state, banui ca pentru RO is alte reguli.
Poti sa le scrii celor de la Facebook si sa-i intrebi, ori sa citesti reguli ces acolo la Marketplace la tine in RO, banui ca is ceva informatii, reguli.