| coconycol a întrebat:

De ce numai pot face tranzactii cu paypal? Imi spune mereu asa : "We're sorry, but we can't send your payment right now" si sa incerc o alta metoda de plata. Dar eu as vrea prin paypal, nu cu alta metoda de plata. Cardul nu il am confirmat pentru ca mereu am avut probleme ba imi zice ca a mai fost folosit ba ca refuza banca dar nu e asa pentru ca am fost la banca si nu e problema cu cardul.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Poate la banca nu e buba, dar poate tu ai mai incercat sa legi cardul de contul asta pe care il folosesti acum sau alt cont de PP. Apeleaza la PP ca sa rezolvi buba.