| claudiu22andrei a întrebat:

Salut, am xbox one de ceva timp si nu pot sa cumpar jocuri (sau orice altceva) din store...Selectez metoda de plata (paypal) si dupa ce apas "buy" imi da o eroare:
"Try that again
Something happened on our end. Waiting a bit might help"
Dupa, daca incerc din nou:
"We're haveing trouble processing your payment and we'd like to get it sorted out"
Ma gandesc ca e o problema de la paypal-ul meu ...ar trebui sa fie din alta tara..sau..ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Poate nu ai fonduri suficiente in contul de paypal, sau poate banca la care esti ti-a blocat accesul la tranzactii online. Incearca sa cumperi orice altceva de pe orice alt site folosind acelasi card ca la paypal si vezi daca iti merge. Daca nu, atunci suna la banca si spune-le sa iti deblocheze accesul la card. Bancile mai fac asa, cand considera ei ca sunt tranzactii suspecte pe cardul tau si iti blocheaza accesul

| claudiu22andrei explică (pentru BogdanBz):

Am destui bani pe el, si pe alte site-uri pot sa il foslosesc.