| pql a întrebat:

De curand am achizitionat mai multe domenii, un singur cuvant are whisky, vodka, marijuana, candy, playgame, carinsurance.As vrea sa stiu aproximativ la ce pret le pot vinde. Proiectul meu pentru ele nu il mai pot duce mai departe.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai lejer! Nu se zbate nimeni pe ele. Crezi ca lumea incepe cu tine? Daca ii trebuiau cuiva se luau de mult. Domeniile sunt mai vechi decat tine.

| pql explică (pentru Salontanul):

De ce spui asta? TLD-ul este unul nou, sa spunem, si ca inregistrare, exemplu Whisky nu se mai gasesc.