| anonim_4396 a întrebat:

De unde imi pot cumpara bilete online la steaua dinamo 17 mai 2012?

9 răspunsuri:
| mikynelu a răspuns:

Nu ti mai poti lua nici de la casele de bilete, d apoi online...s au vandut aproape toate

| AdyY99 a răspuns (pentru mikynelu):

Pai sau vandut si acelea scumpe?

| mikynelu a răspuns (pentru AdyY99):

Am inteles ca alea scumpe is cam 60 de lei...au avut grija bisnitarii...o sa gasesti la ei daca vrei

| AdyY99 a răspuns (pentru mikynelu):

Pai nu eu vreau sa iau de la casa de bilete cu 60 lei se poate?
nu de la bijnitari

| mikynelu a răspuns (pentru AdyY99):

Incearca dar au aratat azi la tv niste cozi imense..sanse nu cred ca mai ai

| AdyY99 a răspuns (pentru mikynelu):

Auzi da la finala cupei?\

| mikynelu a răspuns (pentru AdyY99):

De finala cupei nu stiu nimic... poate in saptamana dinaintea finalei sa se scoata la vanzare dr trebuie sa te misti repede

| Adrian_Lazar_1989 a răspuns:

Eu am un bilet de vanzare la tribuna 1... daca vrei biletu la steaua suna ma 0765157595 ieftin

| AdyY99 a răspuns (pentru Adrian_Lazar_1989):

Eu as vrea vreo 3 cat costa daca e pe buc sau la an-gros?